Advent s Udrugom mladih

14/11/2015 Nema komentara Marija Mamic

Sudjelujte u Adventskim radionicama s Udrugom mladih

Prva radionica, s Adventskom tematikom, održat će se 28.11.2015 godine u 16h.

Roditelji, djeca i studenti će sudjelovati u kratkim i zanimljivim prezentacijama o Božiću, te vrijednostima koje bi trebale biti u svakoj maloj i velikoj duši.

Zatim slijedi izrada adventskih vijenaca, koje će djeca ponijeti kući, tako da imaju spreman vijenac uoči početka Adventa.

SLIKA2

Radionice će se održavati svaku subotu, počevši sa 28.11. a zadnja će biti 19.12.2015. Dan poslije zadnje radionice s Adventskom tematikom, imat ćemo u večernjim satima zajedničko druženje sa svim učenicima i roditeljima. Ukrasit ćemo božično drvce, staviti jaslice te božićne ukrase koje će učenici i roditelji sami izraditi.

Isčekujemo i veselimo se zajedničkom druženju, kako bi u radu i prijateljstvu osjetili pravi božični duh, i spremni ga dočekali.