Edukativna radionica – Anksioznost by Melanie Glavinić

11/02/2018 Nema komentara Marija Mamic

Anksioznost i depresija ne biraju žrtve.

Edukativnu radionicu je održala Melanie Glavinić.

Melanie je ispričala roditeljima i učenicima svoje iskustvo s tom bolešću, s kojom se bori već sedam godina.

Anksioznost i depresija ne biraju žrtve. Simptomi se mogu pojaviti u bilo kojem trenutku tvog života. Do uzroka je malo teže doći.. Uzrok može ležati u genima, djetinjstvu, jednoj traumi, više trauma, stresnom dijelu života, iznenadnim događajima itd..

Melanie je u svojoj prezentaciji, na temelju dugogodišnjeg iskustva, proučavanja te istraživanja iznijela najvažnije podatke o anksioznosti, te one najkorisnije.

Naučili smo da je anksioznost bolest, te da joj se treba posvetiti kao da imamo npr.upalu pluća. Svi mi kad smo bolesni želimo što prije ozdraviti te nastaviti “normalan” život. Ali kako to postići kad bolujemo od anksioznosti ?!

Više o ovoj temi možete pročitati i na blogu #izdnevnikam.com

10-kratkih-lekcija-o-anksioznosti-iz-2017/


Komentiraj

Email nece biti prikazan.