Hodočašće u Sinj – 24.06.2017.g.

24/06/2017 Nema komentara Marija Mamic

Članovi Udruge sv. Vinka Splitko-makarske nadbiskupije hodočastili su Gospi u Sinj zajedno sa starijim, invalidnim i nemoćnim osobama. Susret je započeo u 11h kada smo procesijom pristupili sv. Misi. Svećenik je prigodno blagoslovio sve Ivane i čestitao im imendan,a posebno je molitvom blagoslovio sve bolesne i nemoćne osobe. Misno slavlje je uveličao i zbog mladih. Nakon sv. Mise, č.s. Marta je održala kratko predavanje o misijama na Solomonskim otocima.

Nakon svega smo imali i agappe gdje je susret završio uz ugodno druženje sa našim prijateljima-Udruga gluhih Split, Udruga invalidnih osoba Split, Dom Lovret i drugi. Napunjeni Duhom Svetim vratili smo se u Split u popodnevnim satima uz isčekivanje sljedećem susretu! 🙂


Komentiraj

Email nece biti prikazan.