Nova školska godina, novi projekt..

30/08/2015 Nema komentara Marija Mamic

Uskoro počima nova školska godina.
Iza nas je jedan uspješno proveden projekt, gdje smo učili s djecom, pomagali njihovom psihosocijalnom razvoju te stjecali bolji odnos i nova prijateljstva! 🙂


A ispred nas je novi projekt, otvaramo Centar za učenje, gdje će djeca svaki dan moći dolaziti, i kroz jutro i popodne. Uvijek će ih dočekati stručna osoba koja će raditi, učiti s njima, a naravno, druženja i izleti su sastavni dio našeg rada i ubuduće.
Molim sve roditelje koji žele prijaviti djecu u program dodatnog učenja, da to naprave putem e-maila: mladi.vinkop@gmail.com (http://mladivinkop.wix.com/udruga-mladih—vp#!kontakt/c24vq), ili na broj 0917907845.
Uskoro ćemo objaviti više detalja o samom projektu, tj Centru.

Lijep pozdrav.


Komentiraj

Email nece biti prikazan.