tim

bernarda

Bernarda Đurić – 22

Studentica treće godine Konzervacijskog-restauracijskog fakulteta u Splitu UMAS. Volontira u Udruzi Mladih dvije godine. Individialno uči s djecom te svojom maštom i kreativnošću upotpunjuje svaku našu radionicu.

Duje Jankovic – 24

Student Informacijske Tehnologije. Podpresjednik u Udruzi Mladih. Individualno uči s djecom matematiku i fiziku te svojom aktivnošću i idejama proširuje vidike i djelokrug udruge.

Marija Mamic – 24

Predsjednica Udruge mladih. Individualno uči s djecom matematiku i engleski. Volontira u Udruzi od 2013.g.

Jelena Vrcelj – 24

Profesorica hrvatskog i talijanskog jezika. Ima višegodišnje iskustvo u volontiranju i radu s djecom. Ujedno je i tajnica Udruge.

tea

Tea Ljubetić – 34

Ekonomistica, mama i jedna od maštovitijih volontera Udruge. Individualno uči s djecom sve jezike, osmišljava radionice te ima funkciju blagajnice u Udruzi.

Stipan Marinović – 24
It-ovac koji održava stranicu, osmišljava i sudjeluje u radionicama te individualno uči s djecom engleski.

Slavko Tonković – 23
Student četvrte godine Građevinskog fakulteta. Aktivan volonter koji svakodnevno uči s djecom matematiku i fiziku te sudjeluje u svim radionicama.

Jelena Jadrić – 24

Studentica pete godine Građevinskog fakulteta. Jako voli djecu te im aktivno pomaže u učenju matematike i fizike.

Andrea Zanki – 21

Studentica Pravnog fakulteta. Aktivno sudjeluje u učenju s djecom te svim radionicama. Volontira i u udruzi S4S.

Ana Kelavić – 22

Studentica 3 godine KTF-a . Djeci pomaže u učenju kemije i matematike.

Hajdi Vonić – 24

Studentica 5 godine KTF-a . Djeci pomaže u učenju kemije i matematike.

Ivan Bojanić – 23

Student 5 godine PMF-a . Pomaže u učenju matematike osnovnoškolcima i srednjoškolcima.

Petra Višić – 23

Studentica 4 godine KTF-a . Djeci pomaže u učenju kemije i matematike.

Melanie Tolj – 25

Studentica Forenzičkih znanosti. Svestrani i maštoviti član. Piše knjige, pjesme i članke. Sudjeluje u svim radionicama te učenju s djecom.

Marko Glavinić – 24

Student FESB-a. Uči s djecom matematiku i fiziku. Sudjeluje u radionicama.

Klaudija Tutek – 22

Studentica 3 godine KTF-a. Uči s djecom matematiku, fiziku i kemiju te aktivno sudjeluje na svim radionicama.

Marko Barašin – 25 god

Student Pomorskog fakulteta u Splitu. Aktivno uči s osnovnoškolcima i srednjoškolcima matematiku.

Ines Vitez – 23

Studentica Učiteljskog studija na Filozofskom fakultetu u Splitu. Ujedno i urednica rubrike “Učiteljski studij” u Humanistu. Aktivno uči i radi s osnovnoškolcima hrv mat i eng te aktivno sudjeluje u radionicama.

Karmen Milić – 22

Studentica 4 godine Konzervacijskog-restauracijskog fakulteta u Splitu UMAS. Aktivno drži instrukcije osnovnoškolcima te je kreativan i maštovit član svih radionica.

Marina Pijuk – 32

Profesorica hrvatskog i talijanskog jezika, aktivno pomaže djeci pri učenju. Ima višegodišnje iskustvo volontiranja u brojnim udrugama.

Magdalena Šantić – 19

Studentica Učiteljskog studija na Filozofskom fakultetu u Splitu. Aktivno uči i radi s osnovnoškolcima hrv i eng te sudjeluje u pripremi i izvedbi radionica za učenike od 1-7.r. OŠ.

Ivana Brko – 19

Studentica prve godine Učiteljskog studija na Filozofskom fakultetu u Splitu. Aktivno uči i radi s osnovnoškolcima hrv i eng te sudjeluje u pripremi i izvedbi radionica za učenike od 1-7.r. OŠ.

Ivone Zekan – 18

Maturantica Opće gimnazije Marulić u Splitu. Aktivno uči s učenicima matematiku i engleski jezik.

Mila Pašalić – 18

Tomislav Žuljević – 26

Student pete godine Strojarstva na FESB-u. Aktivno uči sa osnovno i srednjoškolcima matematiku i fiziku. Sudjeluje na svim radionicama.

Marina Mrđen – 23

Studentica treće godine Hrvatskog jezika i Povijesti. Aktivno uči s učenicima engleski i hrvatski jezik te osmišljava radionice, predvodi glazbene radionice.

Stjepan Puača – 23

Student IT-a. Aktivno uči sa osnovno i srednjoškolcima matematiku i fiziku. Sudjeluje na svim radionicama.