Hodočašće u Vepric – 04.06.2016.

17/06/2016 Nema komentara Marija Mamic

Učenici su se tri tjedna marljivo pripremali za predstavu koju su pripremili za druženje sa starijim, nemoćnim i invalidnim osobama.Osim učenika koji su glumili u predstavi, bio je i marljivi tim učenika koji je pripremao scenu za predstavu. U svemu tome su im pomagali volonteri Udruge.

Druženje sa starijim, nemoćnim i invalidnim osobama se održala prilikom hodočašća u Vepric koje je obuhvatilo članove Doma za starije i nemoćne osobe Trogir, Udruge Lovret, Udruge gluhih i nagluhih osoba iz Splita kao i sve članove Udruge sv. Vinko Paulski na području Dalmacije (članove iz Otoka, Brača, Makarske, Kaštela, Splita i okolice).

Susret je započeo sa sv. Misom, nakon koje smo se svi preselili u Dvoranu gdje su učenici izveli predstavu koju su pripremili baš za taj susret. Susret smo okončali sa zajedničkim ručkom svih članova te druženjem.

Na niže navedenom linku možete pogledati video predstave učenika, a dalje u postu i slike radionica za pripremu predstave kao i slike sa hodočašća.

Zahvaljujemo svima koji su uložili svoj trud i vrijeme za ovaj događaj! :)))

 

link videa: PREDSTAVA MLADIH PRILIKOM HODOČAŠĆA U VEPRIC


Komentiraj

Email nece biti prikazan.