Radionica za učenike: “Kako učiti?” – 01.10.2016.g.

02/10/2016 Nema komentara Marija Mamic

Prvom subotom u desetom mjesecu smo započeli sa druženjem i radionicama u ovoj školskoj godini. Za prvu temu smo odabrali mali tečaj o metodama učenja kao što su Brain Gym te izrada Mentalnih mapa. Učenici su naučili kako mogu jednostavnim vježbama aktivirati točke na tijelu koje pomažu lakšem prisjećanju i koncentraciji te su svi dobili zadatak izraditi mentalnu mapu idealnog odmora. 🙂

Svaki učenik je dobio paketić školskog pribora koji će mu poslužiti za izvršavanje svakodnevnih školskih zadaća.
Nakon edukativnog dijela uslijedilo je igranje društvene igre 5 sekundi. 😀 B-)

 

Slijedeća radionica je 15.10.2016.g. gdje će i naša udruga biti domaćin projektu 72h bez kompromisa!


Komentiraj

Email nece biti prikazan.